piątek
20 maja 2022
 
szukaj
home           o nas           reklama           kontakt              | logowanie
 
 CRM news
Baza wiedzy
Podstawy CRM
Artykuły
Raporty
Customer Experience
Technologia w CRM
Contact Center
Lektury
Linki

Szkolenia
Dostawcy
Forum EkspertówCzy Twoja firma jest gotowa do wdrożenia crm?


poleć nas znajomym
dodaj do ulubionych
    
Baza Wiedzy to źródło informacji na tematy związane z CRM. Znajdą tu Państwo artykuły, case studies, raporty, recenzje książek, linkownię i wiele innych materiałów. W miarę możliwości informacje bedą publikowane w języku polskim. Jedynie obszerniejsze, szczególnie ciekawe materiały anglojęzyczne pozostawimy w oryginale, z krótkim streszczeniem w języku polskim.

Baza wiedzy
Klient jako kapitał
Fragment książki, która ukazała się nakładem wydawnictwa MT Biznes

Podstawowe założenie koncepcji kapitału klienta jest proste: klienci stanowią aktywa finansowe, toteż firmy i inne organizacje powinny mierzyć je, maksymalizować i zarządzać nimi jak wszystkimi innymi aktywami. Zarządzanie kapitałem klienta jest jednak czymś więcej niż po prostu metodą obliczania wartości finansowej relacji z klientem. Stanowi ono kompleksowy system marketingowy. Wymaga zintegrowanych strategii działalności: firma musi opracowywać strategie zarządzania produktami i klientami w skali całego cyklu życia relacji z klientem, a zarazem przekształcać strategie marki i produktu z punktu widzenia ich wpływu na kapitał klienta.
  >> wersja do druku

Ku zrozumieniu CRM
Fragment książki "Zarządzanie relacjami z klientem", która ukazała się nakładem wydawnictwa Difin.
  >> wersja do druku

The One to One Fieldbook : The Complete Toolkit for Implementing a 1 To 1 Marketing Program
W firmach na całym świecie tj. Hewlett-Packard, BellSouth, Oracle, Unilever, Telstra, Fujitsu pojawił się nowy fenomen biznesowy.
  >> wersja do druku

Relationship Marketing: Dialogue and Networks in the E-commerce Era

Recenzja

Takiej książki należało się spodziewać, po tym co stało się w związku z wyłonieniem się CRM z całej domeny marketingowej. Rozczarowanie towarzyszące nieudanym wdrożeniom koncepcji CRM do praktyki biznesowej, musiało zmobilizować świat akademicki do zadumy nad ewolucją marketingu.
  >> wersja do druku

Relacje z klientem. Marketing partnerski. , PWE 2001
Książka ta wprowadza czytelnika w świat technik marketingu relacji.

Autor wyjaśnia krok po kroku, jak wdrażać programy marketingu relacyjnego w organizacji, dostarcza narzędzi do mierzenia rezultatów i pokazuje praktyczną rolę technologii jako istotnego czynnika umożliwiającego efektywne wdrożenia marketingu relacji. Rozpatruje aspekty zarządzania relacjami nie tylko w zakresie kontaktów z klientami, ale również inwestorami, dostawcami, pracownikami.
  >> wersja do druku

Sztuka budowania trwałych związków z klientami
Kto interesuje się zagadnieniami CRM, szuka źródła fachowej wiedzy podanej w przystępny sposób, popartej wieloma przykładami zaczerpniętymi z doświadczeń firm z całego świata.
  >> wersja do druku

Lojalność.comMartha Rogers, współautor "The One to One Future" mówi: "Teraz powstaje kolejne pytanie, jak robić CRM. Ta książka powie Ci jak."

  >> wersja do druku

   następna strona  >>>

 

 

Podstawy CRM | Artykuły | Raporty | Customer Experience | Technologia w CRM | Contact Center | Lektury | Linki
CRM news Dostawcy Forum Ekspertów Szkolenia

Linki płatne: innowacje marketing