sobota
6 czerwca 2020
 
szukaj
home           o nas           reklama           kontakt              | logowanie
 
 CRM news
Baza wiedzy
Podstawy CRM
Artykuły
Raporty
Customer Experience
Technologia w CRM
Contact Center
Lektury
Linki

Szkolenia
Dostawcy
Forum EkspertówCzy Twoja firma jest gotowa do wdrożenia crm?


poleć nas znajomym
dodaj do ulubionych
CRM news
wersja do druku
   
2006-04-05    ITCube CRM w ROMWIT POLSKA Spółka z o.o.

Firma ICsolutions poinformowała o zakończeniu wdrożenia systemu ITCube CRM w poznańskiej firmie ROMWIT POLSKA Sp. z o.o.. specjalizujacej się w kompleksowych usługach utrzymania czystości pomieszczeń, sprzątaniu wnętrz, obsłudze spotkań i konferencji oraz ochronie mienia.

W ramach wdrożenia przekazano moduły: CRM, MAIL, PROJEKTY, RAPORTY, FORMULARZE, SMS, EKSTRANET wraz z modyfikacjami uwzlędniającymi specyfikę zleceniodawcy, które umożliwiają realizację wszystkich procesów biznesowych związanych z ewidencjonowaniem danych dotyczących kontrahentów oraz historii kontaktów z nimi, prowadzeniem centralnej bazy danych dokumentów, zarządzaniem czasem pracy i usprawnieniem procesu kosztorysowania usług, przygotowywania ofert a także rozliczania pracowników.

Wdrożenie rozbite zostało na trzy etapy. W pierwszym etapie zainstalowano system ITCube w wersji standardowej,co pozwoliło na zapoznanie się przez załogę Romwitu z podstawowymi elementami systemu.
Następnie przygotowano moduł przeznaczony do wykonywania kalkulacji usług, na bazie których handlowcy będą sporządzać oferty.
Doprecyzowano strukturę grup oraz model praw i uprawnień uzależniony od kompetencji korzystającego z systemu zespołu.

Etap trzeci poswięcono na dopisywanie nowych raportów oraz poszerzanie oprogramowania o kolejne moduły, w tym moduł SMS usprawniający pracę zdalną ekip serwisowych oraz EKSTARNET umożliwiający komunikację z zewnętrznymi partnerami firmy. 
Źródło:ICsolutions

 

 

Podstawy CRM | Artykuły | Raporty | Customer Experience | Technologia w CRM | Contact Center | Lektury | Linki
CRM news Dostawcy Forum Ekspertów Szkolenia

Linki płatne: innowacje marketing