CRM news 
http://www.crm.pl 

2006-04-05    ITCube CRM w ROMWIT POLSKA Spółka z o.o.

Firma ICsolutions poinformowała o zakończeniu wdrożenia systemu ITCube CRM w poznańskiej firmie ROMWIT POLSKA Sp. z o.o.. specjalizujacej się w kompleksowych usługach utrzymania czystości pomieszczeń, sprzątaniu wnętrz, obsłudze spotkań i konferencji oraz ochronie mienia.

W ramach wdrożenia przekazano moduły: CRM, MAIL, PROJEKTY, RAPORTY, FORMULARZE, SMS, EKSTRANET wraz z modyfikacjami uwzlędniającymi specyfikę zleceniodawcy, które umożliwiają realizację wszystkich procesów biznesowych związanych z ewidencjonowaniem danych dotyczących kontrahentów oraz historii kontaktów z nimi, prowadzeniem centralnej bazy danych dokumentów, zarządzaniem czasem pracy i usprawnieniem procesu kosztorysowania usług, przygotowywania ofert a także rozliczania pracowników.

Wdrożenie rozbite zostało na trzy etapy. W pierwszym etapie zainstalowano system ITCube w wersji standardowej,co pozwoliło na zapoznanie się przez załogę Romwitu z podstawowymi elementami systemu.
Następnie przygotowano moduł przeznaczony do wykonywania kalkulacji usług, na bazie których handlowcy będą sporządzać oferty.
Doprecyzowano strukturę grup oraz model praw i uprawnień uzależniony od kompetencji korzystającego z systemu zespołu.

Etap trzeci poswięcono na dopisywanie nowych raportów oraz poszerzanie oprogramowania o kolejne moduły, w tym moduł SMS usprawniający pracę zdalną ekip serwisowych oraz EKSTARNET umożliwiający komunikację z zewnętrznymi partnerami firmy.Źródło:ICsolutions